Blog

Warum einen Vaporizer mit einer Wasserpfeife verwenden?

Why use a vaporizer with a water pipe?

Een inleiding totttt bongs 

INaterpijpen, waterpijpen en andere filterapparaten worden al zo lang gebruikt om kruiden te consumeren dat we niet precies weten wanneer van waar ze zijn uitgevonden. Enkele van de oudste waterleidingen dateren uit de 16e eeuw men denkt dat bongs zijn uitgevonden in China tijdens de late Ming-dynastie. De term "bong" komt van het Thaise woord "weggooien”, die specifiek verwees naar de bamboe bongs die veel voorkwamen in Centraal-EENzië. 

Er wordt ook aangenomen dat waterpijpen - en met name waterpijpen - zijn uitgevonden door de Mughal-arts Hakim Abul Fath tijdens het bewind van keizer Akbar. Er wordt aangenomen dat hij de waterpijp heeft uitgevonden om de schadelijke effecten van tabak, die toen net was ontdekt, tegen te gaan. 

Recente opgravingen tonen ook aan dat de stamhoofden van de Iraans-Euraziatische zeis stam eens gerookt uit gouden bongs ongeveer 2400 jaar geleden, en enkele andere bongs werden gevonden in een Ethiopische grot en dateerden tussen 1100 en 1400 CE. Het is niet duidelijk of het werd gebruikt met water, maar we zijn er vrij zeker van dat het werd gebruikt voor kipnep. 

 

Vapen door water: een lang bestaand liefdesverhaal 

Wwaterpijpen bestaan al zo lang dat we niet meer weten wanneer – en ook niet waar – het is uitgevonden,maar verdampers zijn erg nieuw in de wereld van de consumptie van droge kruiden.Nou ja, algemeen verkrijgbare vapEnorizers hoe dan ook. Egyptenaren hebben mogelijk verdamping ervaren met hennepzaden op een bepaald moment in de geschiedenis, maar genoeg archeologie. 

Kruidenverdampers zoals we die nu kennen, zijn begin jaren 90 ontwikkeld door pioniers Eagle Bill, Ben Dronker, en Evert"Verdamper" (letterlijk middelen "vaporizer" in het Nederlands). En weet je wat? De vroegste verdampers waren aal inclusief een waterpijp! Van het door een warmtepistool geactiveerde apparaat van Eagle Bill tot de Verdamper, de verdamper pioniers waren eigenlijk vapen waterpijpen. 

Maar wacht!Whoed is een Vape Bong? 

Een bong is een bong! "Vape bongs" verwijzen eenvoudigweg naar waterpijpen die worden gebruikt met een verdamper in plaats van de klassieke verbranding kommen. Dus, het enige echte verschil is dat ze veel schoner zijn en geen teer stinken en andere verbranding door-producten. Maar dat komt door hoe je het gebruikt, en niet door een andere functie, doel of ontwerp. 

Laten we nu eens kijken wat je kunt halen uit deze vape bongs. 

 

De voordelen van filterBijje damp door water 

Zoals eerder vermeld, zijn bongs en waterpijpen ontstaan uit de wil om schadelijke bijwerkingen van consumeren tegen te gaan rook. Dus als het gaat om het combinerenren van een verdamper met een waterfiltratieapparaat, vraag je je misschien af wat het punt ervan is. 

Er zijneigenlijk meerdere redenen waarom je je damp zou willen filteren met een vape bong, en deze zijn nauw verbonden met de gadegeslagennadelen van vapen: 

 

  • Filteren van microdeeltjes die door het scherm gaan 

Als vapen veel minder oplevertbijproducten dan verbranding (indien van totepassing), je zou het nog steeds moeten verwachtenInhaleer enkele microdeeltjes van plantaardig materiaal. Net zoe kleine stukjes van je kruiden zijn klein voldoende to door het filter of gaasje van je vaporizer gaan. 

Een totevoegen waterstuk aan je damppad zal een extra filtratieproces totevoegen omdat het water de zeer kleine (en lichte) deeltjes plantaardig materiaal vasthoudt, om ze uit uw luchtwegen te houden. 

 

  • De damp afkoelen voor een comfortabelere temperatuur om in te ademen 

Net zomige mensen vinden de damp die wordt geproduceerd door thermische extractieapparaten te heet voor hun comfort, wat meestal resulteert in onaangename trekkingen en een slechte ervaring. ToevoegenDoor een waterlichaam aan de ervaring tote te voegen, wordt de temperatuur van de damp drastisch verlaagd, waardoor het gemakkelijker en gemakkelijker wordt bevredigender om in te ademen. 

 

  • De damp bevochtigen voor een gladder resultaat, minder hard ervaring 

Damp kan als hard worden ervaren, wat zeker heeft te maken met de temperatuur, maar niet alleen: te damp die je inademt uit een vaporizer is ook veel droger dan normaal lucht.Deze droge lucht kan je keel en luchtwegen irriteren, dus hier is nog een goede reden om een vape bong te gebruiken. 

 

Op welke manier naar de beste ervaring je vaporizer met een waterpijp 

  • Maak kennis met: knu uwhulpmiddelen 

De eerste stap op weg naar een succesvolle ervaring met het vapen van een bong is natuurlijk het kennen van je spullen. Is jouw vaporizer makkelijk te combineren tott een waterpijp? Is een accessoire zoals een WPA (Waterpijp Adapter) nodig en inbegrepen in de doos? Zo ja, welke voegmaat past erin? Kun je de luchtstroom wat beperkter maken zonder je dampervaring te verpesten? 

  • Experiment 

Lijdt u aan een zeer ernstig Vape Acquisition Syndrome? Heb je al bongs en andere waterpijpen in huis? Je kast staat vol met vaporizerss en accessoires? Nou, je bent niet de enige! Wij, liefhebbers van thermische extractie, staan bekend om onze liefde voor vapen. Het mooie is dat totestaans experimenteer met verschillende opstellingen en combinaties. En aangezien we allemaal verschillend zijn, is het belangrijk om te proberen wat het beste werkt JIJ. 

Dus induiken uw vape, parafernalia en glasverzameling en ga aan de slag! Als je geen vape hebt-to-waterpijp opstelling nog, maak je geen zorgen, hier is een lijst van combinaties die we hebben geprobeerd voor jou: 

 

VoorbEEldEn of vapebong opstEllingEn En dE favoriEtEn van ons tEam 

 

  •  VapCapK. Haring Rig 

DynaVapVapCaps doEn al gEwEldig wErk bij hEt afkoElEn van dE damp, ook al is hun luchtpad dat niEt zo lang. HEt vollEdig mEtalEn ontwErp hElpt daarbij Enorm, maar jE kunt altijd wat Extra vErkoEling gEbruikEn.HEt goEdE is hEt mEEst DynaVap zijn nu dirEct watErpijp-compatibEl dankzij hun taps toElopEndE mondstuk. 

Als dE M al EEn goEdE kEuzE is om tE bEginnEn mEt vapEnEn mEt EEn bong, dan is dE VongG is Er lEttErlijk voor ontworpEn. VongGbEtEkEnt "VapE on Glass" tEnslottE. HEt past pErfEct bij ElkE 10 van 14 mm Vrouwelijke gewrichten, tegen slechts 10 mm Voor de M

  • DaVinci IQC / IQ2K. Haring Rig 

DaVinci draagbare Vaporizers zijn onmisbaar als het gaat om Vapen door water. Hun Verlengde mondstuk past op alle gewrichten Van 10 mm en een 10-to-Adapter Van 14 mm is beschikbaar om hun compatibiliteit met de meeste waterleidingen en installaties uit te breiden. 

DaVinci Smart Paths zijn daar een goede reden Voor probeer Vapen door water: Start langzaam met wat droge hits om Van de fi te genieteneerste (en meest Vluchtige) terpenen Van je kruiden.Then, combine uw vaap tott een water pijp zodra je Voelt dat de damp te hard wordt Voor je comfort. Dit is een geweldige manier om te genieten Van een Volledige Smart Path-sessie. 

 

  • G Pen Connectzandloper 

The zandloper is een echt feestapparaat. Gewoon pveter het in het middenvan je woonkamer en kijk hoe je vrienden gek worden.Je kunt het gemakkelijk en veilig delen dankzij de zwaartekrachtfunctie die de lucht door het mondstuk duwt, zodat je kunt inademen de damp zonder enig contact met het apparaat. 

EENls je het met vrijwel elke vaporizer kunt gebruiken, raden we je aan het te proberen met een dichte damp produceren krachtpatser zoals een G Pen Connect. Het is tenslotte een feestvape, maak het indrukwekkend.  

 

  • AUthor'S FAVORIETE:Machtig+Marley natuurlijk Water Pipe 

De Mighty van Storz & Bickel is een absolute favoriet van velen, ook van ons team van vaporizer-experts. Dit is een geweldig apparaat als het gaat om batterijduur en prestaties, en je kunt er enorme hoeveelheden smakelijke damp van krijgen. Een van de enige minpunten van dit beest is dat je er damp in kunt krijgen behoorlijk hard. Combineer het echter met een bong en het is een heel ander verhaal. 

Deze opstelling scheurt als geen ander, dus gesp je vast en bereid je voor op enorme wolken. 

 

Door Antoine M: Ik ontdekte vaporizers met een Volcano Classic tijdens mijn eerste bezoek aan Amsterdam, 10 jaar geleden. Ik kocht kort daarna mijn eerste vape (een Magic Flight Launch Box) en ben sindsdien aan het vapen. Ik ga nooit van huis zonder een Mighty of een VapCap in mijn zak.

Volgende lezen

A review of the old and the new
test-and-review-of-the-mighty-portable-vaporizer

Laat een reactie achter

Deze site wordt beschermd door recaptcha en het privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.